Blomberg Çamaşır Makinesi Servisleri

Gaziantep Blomberg Çamaşır Makinesi Servisleri

Gaziantep Ariston Bulaşık Makinesi Servisleri

Gaziantep Blomberg Çamaşır Makinesi Servisleri, sizler için en kaliteli teknik servis hizmetlerini sunan firmalar arasında yer alır. Bu firmalar arasında en dikkat çekici olan ve en çok tercih edilen isim lan firmamız ise sizlere Blomberg markalı çamaşır makineleriniz başta olmak üzere tüm beyaz eşyalarınız için teknik servis hizmeti sunmaktan onur duymaktadır. Firma olarak uzun yıllar önce kurulmanın vermiş olduğu tecrübe ve birikim ile sizlere teknik servis hizmeti sunuyoruz. Bu yola çıkarken amacımız tüm müşterilerimizin memnun olmasıydı. Bu amacımıza halen devam ediyor ve sizlerin tam olarak memnuniyetini ağlamak amacıyla en iyi çözüm ortağınız oluyoruz. Bunu gerçekleştirmek için her geçen gün ar-ge çalışmaları yapıyor ve kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz.

Gaziantep Blomberg Çamaşır Makinesi Servisleri personellerinin farkları nelerdir;

Firma olarak tüm personellerimizin gelişmesine ve eğitilmesine önem veriyoruz. Bunu yapmaktaki en büyük amacımız sizlere kaliteli ve kuruşuz hizmet sunabilmektir. Personellerimiz, yeni çıkan tüm beyaz eşya teknolojileri hakkında gerekli eğitimleri alırlar ve bu sayede arızalanma durumunda doğru tespit yapabilirler. Çünkü arızaların doğru tespit edilmesi, sizler maiyet tasarrufu sağlarken, makinelerinizi uzun ömürlü olarak kullanmanız için gereklidir. Bu amaçla personellerimizi seçerken, kendi alanında uzman olmasına ve gerekli olan sertifikaları bulundurmasına önem veriyoruz.

Firma olarak da teknik servis alanında gerekli olan tüm yetki belgelerine sahibiz. Ayrıca Gaziantep Blomberg Çamaşır Makinesi Servisleri içinde en yenilikçi hizmeti sunuyor olmamız ile dikkat çekiyoruz. Çamaşır makinelerinizin bakım zamanlarında müşterilerimizi otomatik olarak arıyor ve onları bilgilendiriyoruz. Bu sayede müşterilerimizin bakım zamanlarını kaçırmaları nedeniyle makinelerinin arızalanmasından dolayı mağdur olmalarına engel oluyoruz ve onları zahmetten kurtarıyoruz. Sizleri de bu memnun müşterilerimizin arasında görmekten mutluluk duyarız.

Firma olarak en büyük ayrıcalıklarımızdan biri de 7/24 teknik destek ekibimizin olmasıdır. Bu ekip ile sizlere her zaman hizmet sunabiliyor ve dilediğiniz zaman yanınızda olabiliyoruz. Tüm soru ve sorunlarınız için teknik destek ekibimizi, günü her saatinde arayabilir, yardım alabilirsiniz.

Çamaşır makinesi kullanımları için pratik bilgiler nelerdir;

  • Çamaşırlarınızda bulunan metal parçalar makinenize zarar verecektir. Özellikle sıkma sırasında şiddetli olarak çarpacağı için makinenizde çeşitli hasarlara neden olabilir. Bu nedenle metal bulunan çamaşırlarınızı makineye koymadan önce mutlaka bir kılıf içine yerleştirin.
  • Pantolonların ya da ceketlerin ceplerini tam olarak boşaltmaya özen gösterin. Özellikle bozuk para, ataç, çivi gibi eşyaları kesinlikle kontrol edin ve ceplerden çıkarın. Mümkünse cepleri ters çevirdikten sonra makineye koyun.
  • Çocuk çorapları ve bayanların naylon çorapları gibi küçük olan eşyalarınızı yıkarken mutlaka bir kılıfa koyun. Bu sayede makinenizin iç kısmına kaçmasını önleyebilir ve makinenizin arızalanmasına engel olabilirsiniz.
  • Perdelerinizi çamaşır makinesine atarken sıkıştırmamaya özen gösterin. Gerekirse tek tek atın ve düzgü yıkmamasını sağlayın.
  • Çamaşırlınızdaki zorlu lekelere, makineye atmadan önce biraz müdahale edin. Gerekirse elinizde yıkayın ve sonra makineye atın. Eğer çok zorlanıyorsanız, kuru temizlemeciye gönderin.
  • Çamaşır makinenizde kullanacağınız deterjanı çok iyi seçin ve gereğinden fazla deterjan kullanmayın. Fazla deterjan çamaşırlarınızda birikir ve çeşitli alerjik hastalıklara neden olabilir.
  • Çamaşırlarınızı yıkarken renklileri ve beyazları mutlaka birbirinden ayırın. Çamaşırlarınızın boyalarının akması ihtimaline karşı beyazlarınızdan olmayın.
  • Çamaşır makinelerinizde her yıkamadan mutlaka kireç sökücü kullanın. Bu sayede makinenizin kireçlenmesini ve bu nedenle arızalanmasını önleyebilirsiniz. Çünkü en çok görülen çamaşır makinesi arızası, kireçlenemeye bağlı olan arzlardır.
  • Makinenizde yıkayacağınız pantolonları ve narin olan çamaşırları tersini çevirerek yıkayın. Bu sayede zarar görmelerini ve tüylenme olmasını engelleyebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA