Gaziantep Beko Buzdolabı Servisi

Gaziantep Beko Buzdolabı Servisi

Gaziantep Beko Buzdolabı Servisi

Beko, Vehbi koç bünyesinde kurulan ve 1980’li yıllardan sonra beyaz eşya alanında hem yurt içinde hem de yurt dışında satılan bir marka olmuştur. Geçmiş yıllara dayanan tecrübesi ile birlikte Arçelik bünyesine katılarak, Arçelik ile birlikte dünya markası olmuştur. 100’den fazla ülkede var olan Beko markalı ürünler, bugün dünya genelinde oldukça büyük bir satış hacmine sahiptir. Beyaz eşya alanında oldukça geniş bir ürün yelpazesi ve satış ağı bulunan Beko, aynı zamanda geniş bir teknik servis ağına da sahiptir. Gaziantep Beko Buzdolabı Servisi de bu teknik servislerden biridir. Firmamız, Beko markasına ait olan eski ya da yeni tüm buzdolaplarınızın teknik servisi alanında kaliteli hizmet vermekten onur duymaktadır. Firmamız hakkında detaylı bilgi verelim;

Gaziantep Beko Buzdolabı Servisi Özellikleri Nelerdir;

 • Firmamız, uzun yıllar önce Gaziantep’te kurulmuştur ve tüm ilçe ve semtlerde hizmet sunmaktadır.
 • Beko buzdolabı servisi alanında teknik servis hizmeti sunabilmek için gerekli olan tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahiptir.
 • Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız, Beko teknolojisi hakkında uzman olan personel kadrosuna sahiptir. Bu kadrosunun yapılan tüm yeniliklerden haberdar olması için gerekli eğitimleri almasını sağlamaktadır. Bu sayede sizlere etkili ve kalıcı çözümler sunabilmektedir.
 • Gaziantep Beko Buzdolabı servisi, gezici mobil araçlara sahiptir. Bu araçları sayesinde, arıza kaydı oluşturduğunuz anadan itibaren en kısa sürede bulunduğunuz adrese ulaşır ve arızalarınızı için yerinde hizmet sunar. Yerinde tamir edilemeyen buzdolaplarınız alınarak servisimize getirilir ve en kısa sürede tamir edilerek teslim edilir. Bu sayede arızalardan kaynaklanan mağduriyetiniz çok kısa bir süre içinde giderilmiş olur.
 • Firmamız, buzdolaplarınızın eksiksiz, tam performanslı ve uzun ömürlü olarak çalışabilmesi için bakım hizmeti sunmaktadır. Bakım sırasında makinenizin tüm parçaları temizlenir ve arızalanabilecek olan parçalar sizin de onayınız alınarak değiştirilir. Bu sayede makinelerinizi arızalanmadan ve uzun süre tam performanslı olarak kullanabilirsiniz. Buzdolabınızın arızalanmaması ve fazla elektrik tüketmemesi için yılda bir kez bakımının yapılması gerekir. Firmamızın sunduğu bu hizmet sayesinde elektrik faturalarınızda da tasarruf sağlarsınız.
 • Firmamız, kişiye özel hizmet sunmaktadır. Yenilikçi hizmeti ile her adım önce olan firmamızdan, yıllık periyodik bakım zamanlarınızda hatırlatma hizmeti de alabilirsiniz. Bu hizmetimiz ile buzdolaplarınızın bakım zamanlarını takip etmek zorunda kalmazsınız. Personellerimiz sizleri bu konuda bilgilendirerek, onayınızı aldıktan sonra bakım işlemini tamamlar.
 • Gaziantep Beko Buzdolabı Servisi, onarım ve yedek parça hizmeti de sunmaktadır. Buzdolaplarınız için kullanılan tüm yedek parçalar orijinal ve garantilidir. Bu sayede firmamızdan güvenilir hizmet alabiliri değiştirilen parçalarda soru yaşamanız durumunda, ücretsiz hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Firmamız, montaj alanında da hizmet vermektedir. Beko’dan satın aldığınız buzdolaplarınızın kurulumu için firmamızda destek isteyebilirsiniz. Güler yüzlü ve uzman personellerimiz bulunduğunuz adrese en kısa sürede ulaşım sağlar ve buzdolabınızın kurulumu gerçekleştirir. Ayrıca nasıl kullanmanız gerektiği hakkında da detaylı bilgi verir.
 • Firmamızdan alacağınız teknik servis hizmeti için ödemlerinizi kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kapıda ödeme seçeneğinden de faydalanabilirsiniz.
 • Firmamız, piyasanın en uygun fiyat garantisini sunmaktadır. Bu sayede kesenizi de düşünerek sizlere eksiksiz hizmet sunmaktadır.
 • Satış sonrası desteğe de önem veren firmamız, 7/24 ulaşabileceğiniz teknik destek ekibine de sahiptir. Telefon numaralarımız üzerinden teknik destek ekimize ulaşabilir, tüm soru ve sorunlarınız için anında çözüm alabilirsiniz.

Sizler de bütün bunlar ve çok daha fazlası hakkında bilgi almak, Beko buzdolaplarınız ile birlikte tüm beyaz eşyalarınız için kaliteli ve güvenilir teknik servis hizmeti alabilmek için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA