Gaziantep Miele Servisi

Gaziantep Miele Servisi

Gaziantep Miele Servisi

Miele markası Almanya’da kurulmuştur ve 1899 yılından beri var olan köklü bir aile şirketidir. Markanın üretim alanları mutfak, çamaşır ve yer bakımı için ev aletleri üretmektir. Bunların yanında sanayi işletmelerinde ve tıbbi kurumlarda kullanılabilecek cihazlar da üretmektedir. Markanın kuruluş amacı kaliteli üretimler yapmak ve ürünlerinde şıklık, uzun ömür, yüksek performans, enerji verimliliği, uzun ömür ve servis desteği gibi özellikleri ön plana çıkarmaktır.

Marka ilk sarkaçlı çamaşır makinesini 1903 yılında üretmiştir. Kolları bulunan bu çamaşır makinesi insan desteği ile çalışmaktadır. 1910 yılında ise çamaşır makinesini kendinden motorlu olarak üretmiş ve bir basma kolu ile çamaşırların sıkılmasını sağlamıştır. 1912 yılında ise otomobil üretimine başlayan firma, 143 adet otomobil üretip satmıştır. Ancak bu iş maliyetli olduğu için bu üretimden vazgeçilmiştir. 1914 yılında bir derim yaratan marka ilk su motorlu çamaşır makinesini üretmiştir. Bu yılda elektrikle çalışan bir çamaşır makinesi üretimi de gerçekleşmiştir. Bu tarihten sonra süt sağma makinesi, el arabası, bisiklet, kömür ve gaz ile çalışan çamaşır makinesi, salıncaklı çamaşır makinesi, kazanlı elektrik süpürgesi, motorlu bisiklet, kazanlı fırınlar, hayvan yemi kurutucuları, evlerde kullanıma uygun çamaşır makineleri, iki tekerlekli motosiklet, elektrikli çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi, ankastre ocak, mutfak dolapları, mikrodalga fırın, ütü makinesi, ankastre fırınlar, mutfak tasarımı, küçük ev aletleri, buharlı ütü, yemek takımları, robot süpürge ve İndüksiyonlu ocaklar gibi ürünleri ile ön plana çıkmıştır. Ayrıca bu ürünlerini sürekli olarak geliştirmiş ve çeşitli teknolojiler ile donatmıştır.

Markanın ülkemizde ve dünya genelinde oldukça geniş bir satış ağı bulunmaktadır. Buna istinaden geliştirilen servis ağı ile birlikte yukarıda sayılan tüm ürün grupları için teknik servis desteği de sağlanmaktadır. Gaziantep Miele Servisi, sizlere bu alanda en büyük teknik servis desteğini sunmak amacıyla kurulmuş olan bir markadır. Firmamızdan Miele markasına ait olan tüm ürün grupları için bakım, onarım, yedek parça, tamir ve kurulum gibi teknik servis hizmetleri alabilirsiniz.

Gaziantep Miele Servisi hizmetleri nelerdir;

Firmamız, sizlere Miele markasına ait olan tüm eski ya da yeni makineleriniz için 7/24 teknik servis desteği sunmaktadır. Firmamızdan aynı zamanda bu markanın ikinci el ürünlerini de satın alabilirsiniz. Firma olarak sizlere bakımlı, temiz ve kullanışlı ikinci el Miele cihazları sunuyoruz. Bu cihazların tüm teknik servis ihtiyaçlarını üstleniyoruz.

Firma olarak sizlere kaliteli ve profesyonel hizmet sunabilmek amacıyla Miele markasına ait olan tüm teknolojileri yakından takip ediyor ve kendimizi bu alanda geliştiriyoruz. Bu sayede Miele markalı tüm makineleriniz için doğru arıza tespitleri yapabiliyor, bu cihazlar için kalıcı hizmet sunabiliyoruz.

7/24 hizmet veren teknik destek ekibimizle her zaman yanınızda oluyoruz ve sorunlarınız için en kısa sürede çözüm üretmek amacıyla mobil araçlarımız ile geniş ulaşım ağı sağlıyoruz. Bizlere arıza kaydı açtırdığınız andan itibaren sizlere hemen hizmet verebiliyoruz ve sorunlarınızı en kısa sürede çözerek, mağdur olmanıza engel oluyoruz.

Sizler de bütün bu hizmetler ve çok daha fazlası hakkında bilgi almak ve size özle fırsatlardan yararlanabilmek için hemen Gaziantep Miele Servisi ile iletişime geçin.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA