Gaziantep Siemens Bulaşık Makinesi Servisleri

Gaziantep Siemens Bulaşık Makinesi Servisleri

Gaziantep Siemens Bulaşık Makinesi Servisleri

Bulaşık makineleri, en çok kirin biriktiği yerlerdir. Özellikle bulaşıklarınızı kurumuş kirler ile ve üzerindeki kirleri almadan yerleştiriyorsanız zamanla filtre içinde pislik birikecek ve makinenize zarar verecektir. Bu nedenle makinenizi düzenli aralıklarla temizlemeniz ve bakım yapmanız gerekir. Sizlere bu konuda Gaziantep Siemens Bulaşık Makinesi Servisleri yardımcı olacaktır. Bur servisler içinde en iyi teknik servis hizmetini sunan firmamız, Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm bölge ve semtlerinde yanınızda olmaktan onur duymaktadır. Firmamızdan 7/24 teknik destek almak için telefon numaraları ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bulaşık makinesi bakımları nasıl yapılır;

  • Bulaşık makinenizi daha verimli ve daha uzun ömürlü olarak kullanabilmek için aşağıdaki bakımları düzenli olarak yapmanız gerekir.
  • Bulaşık makinenizi temizlemeden önce fişini çekmeniz ve su musluğunu kapatmanız gerekir.
  • İç ve dış temizliğini düzenli olarak yaparsanız, makineniz bulaşıklarınızı daha temiz yıkar ve daha az arızalanır.
  • Makinenizin dış temizliğini yaparken kapı contalarını ve dış yüzeyini nemli bir bezle silmeniz gerekir. Makinenizi iç ve dış temizliğinde kesinlikle kimyasallar kullanmayın.
  • Bulaşık makinenizin kontrol panelini nemli bir bezle silmeniz gerekir.
  • Makinenizin içini temizlerken deterjansız olarak ön yıkama ile çalıştırarak yapabilirsiniz. Eğer makinenizin içi çok kirliyse, deterjan koyarak uzun programda boş olarak çalıştırın ve temizleyin.
  • Bulaşık makinesini düzgün temizlemesini ve bulaşıklarınızı güzel yıkamasını istiyorsanız, haftada bir kez filtresini temizlemeniz gerekir. Makinenin tuz koyduğunuz alt kısmının hemen yan tarafında bulunan bu fitreyi saat yönünün tersine çevirerek çıkarın. İçindeki diğer filtreden ayırın ve bir fırça yardımıyla temizleyin. Musluk altında deterjansız su ile temizlemeye dikkat edin. Eğer filtreniz çok kireçlenmişse, kireç çözücü ile yine musluk altında temizleyebilirsiniz.
  • Bulaşık makinenizi kesinlikle fitre olmadan çalıştırmayınız. Filtreleri temizledikten sonra doğru şekilde takmaya özen gösterin. Mutlaka tam olarak yerlerine oturmasını sağlayın. Yanlış takılmış olan filtreler makinenizin performansını düşürecektir.
  • Makinenizin hortumunda bulunan fitreyi de temizlemeniz önemlidir. Bu filtre, şebeke sularında gelen kir, kum ve kireç gibi artıkları tutmakla görevlidir. Bu da hortumun zamanla tıkanmasına neden olur. Makineyi fişten çekip su vanasını kapattıktan sonra hortumu çıkarın ve filtreyi de çıkarak temizleyin. Tekrar yerine yerleştiğinden emin olduktan sonra takın.
  • Bulaşık makinelerinin verimli çalışmasını sağlayan bir diğer parça ise pervanelerdir. Bu pervaneleri haftada en az bir kez temizlemeniz gerekir. Alt ve üst kısımda bulunan pervaneler kirlerden dolayı zamanla tıkanabilir. Bunları yerinden çıkarak temizleyebilir ve tekrar yerine takabilirsiniz. Üst pervanede somun kısmı bulunu. Pervaneyi taktıktan sonra somunu iyice sıktığınızdan emin olmalısınız.

Gaziantep Siemens Bulaşık Makinesi Servisleri ile güvenilir bakım hizmeti;

Gaziantep Siemens Bulaşık Makinesi Servisleri içinde en çok tercih edilenlerden biri olan firmamız, sizlere Siemens markalı tüm eski ve yeni bulaşık makineleriniz bakım hizmeti sunmaktadır. Bununla birlikte tüm beyaz eşyalarınız için de bakım, onarım, tamir ve kurulum gibi teknik servis ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktadır. Deneyimli ve alanında uzman olan personel ekibi ile yerinde ve zamanında hizmet sunan firmamız, uygun fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Firmamızdan güvenilir ve güler yüzlü hizmet ile birlikte uygun fiyatlardan da yararlanabilir, makinelerinizi güvenilir ellere teslim edebilirsiniz.

Firmamız, gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Bu teknoloji ile ilgili kendini ve personelini de geliştirmekte ve sizlere yenilikçi hizmet sunmaktadır. Bu sayede makinelerinizin arızalarına kalıcı ve etkili çözümler üretebilmektedir. Aynı zamanda doğru arıza tespitleri yapmaktadır. sizler de makinelerinizi güvenilir ellere emanet etmek istiyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA