Gaziantep Airfel Kombi Servisi

Gaziantep Airfel Kombi Servisi

Gaziantep Airfel Kombi Servisi

Gaziantep Airfel kombi servisi, 2011 yılından itibaren Daikin’in satın alması ile daha da gelişen Airfel marka kombilerinizin bakım ve onarımlarını özenle yapıyor. Airfel, ülkemizde Hendek’teki 42 bin metrekare kapalı alanda gerçekleştirdiği üretimle hem ülkemiz ısıtma sektörüne hem de tüm dünyaya ciddi katkılar sağlıyor.

Hermetik yoğuşmalı kombiler alanında ciddi ar–ge çalışmaları da olan Arifel, kalite, güvenlik ve yakıt tasarrufunu tüm modellerinde öne çıkarıyor. Ürettiği kombilerin bir kısmında hem kombi hem de LPG ile çalışabilme özelliği de var. Son derece teknolojik Airfel kombilerin uzun yıllar boyunca verimli çalışabilmesi içinse doğru servis hizmeti gerekir. Gaziantep Airfel kombi servisi, uzman ekibiyle onarım hizmetlerinde arızayı çok kısa bir sürede en doğru şekilde tespit ediyor ve doğru malzemelerle arızaya müdahale ediyor. Aynı zamanda periyodik bakım hizmetinde de sizi gerçekten memnun edecek bir kalite sunuyor. Tüm bu bakım ve onarım hizmetlerinin hedef aldığı hususlardan biri de sizin güvenliğinizdir. Kombinizi güvenli kullanmak için tavsiyelerimize de mutlaka kulak verin.

Gaziantep Airfel Kombi Servisi Güvenli Kombi Kullanım Önerileri

Kombinizi sağlıklı, huzurlu ve güvenli kullanabilmek için bazı hususları dikkate almanızda fayda var. Özellikle can güvenliğinizi doğrudan ilgilendiren konularda bilinçlenmeniz son derece önemli. Sizin için birkaç güvenlik önerisi hazırladık.

Kombiden Elektrik Çarpar mı?

Normal şartlarda kurulumu doğru yapılmış bir kombide elektrik kaçağı olma ihtimali çok düşüktür. Gerek kombi iç sigortaları gerekse bina rölesi ve sigortaları böylesi durumlarda derhal devreye girer ve akımı keser. Yine de kimi arızalar, cihaz kusurları ve kurulum hataları neticesinde elektrik kaçaklarının olması muhtemeldir. Kombinizden elektrik akımının sesine benzer çıtırtılar geliyorsa, kombinize dokunduğunuzda hafif de olsa sizi elektrik çarpıyorsa hemen cihazınıza giden elektrik akımını kesin ve Gaziantep Airfel kombi servisi ile iletişime geçin. Her ne kadar günümüz kombilerinin sahip olduğu yüksek teknoloji çok daha sağlam güvenlik mekanizmalarının üretilmesine vesile olmuş olsa da tedbirli davranmakta kesinlikle fayda vardır.

Kombi Patlar mı?

Modern kombilerin çalışma prensipleri arasında “güvenlik” ön plandadır. Bu nedenle güvenli cihazlar üretilir ve kullanıcıyı korumaya yönelik çeşitli mekanizmalar kombinin iç aksamına dahil edilir. Normal şartlarda bir kombinin patlaması çok ama çok düşük bir ihtimaldir. Genel olarak kombilerin kendilerini ve kullanıcıları korumaya yönelik güvenlik sistemlerinde, kaynakların kesilmesi prensibi vardır. Kombi, tehlike durumunda gaz akışını keser ve kendini kapatır. Bu şekilde yanma, patlama ve kombi kaynaklı yangınların oluşmasına engel olur. Yine de gaz, elektrik ve suyun aynı anda bulunduğu bir cihaz olan kombinin güvenli çalışması için gerekli önlemleri almakta fayda var. Bunun için de Airfel Kombi Gaziantep Servisi ile iletişime geçen periyodik bakım ve kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.

Kombi Zehirler mi?

Aslında temel soru “kombi zehirler mi?” değil de “kombi kaynaklı zehirlemeler olabilir mi?” şeklinde olmalıdır. Son derece güvenli ve sağlam olan cihazları tek başlarına bir zehirlenme olayı ile ilişkilendirmek kesinlikle doğru değil. Doğrudan doğalgaz kaçağı ile zehirlenme ihtimali düşük olsa da vardır. Sızıntı durumlarında da kombinin bulunduğu konuma yerleştiren gaz algılayıcı sensörler devreye girer. Yine de her duruma karşı tetikte olmak gerekir. Doğalgaz kaçağı ile oluşabilecek tehlikeleri bertaraf etmek için doğru kurulum, zamanında bakım ve uzman onarım şarttır. Tüm bu şartların yerine getirilmesi için de Gaziantep kombi servisi her daim yanınızda. Kombi kaynaklı muhtemel zehirlenmelerin esas sebebi ise yanma sonrası oluşan karbonmonoksittir. Bacalı kombiler, bu konuda muhtemel tehlike sebebi cihazlar olarak görülebilir. Hermetik kombilerde yanma sonrası oluşan atık gaz bir fan yardımı ile uzaklaştırılırken, bacalı kombilerde düz bir baca bağlantısı ile klasik soba mantığında atık gaz uzaklaştırılır. Baca bağlantılarında oluşabilecek sıkıntılarda içeriye gaz sızması da zehirlenmeye sebep olabilir. Özellikle lodos gibi şiddetli rüzgarlı havalarda mümkünse bacalı kombiler kullanılmamalıdır. Bacadan geri tepme olaylarına karşı önlem alınmalıdır. Hermetik ve yoğuşmalı kombiler nispeten çok daha güvenli kombilerdir. Yine de bir kombinin tam anlamı ile güvenli bir kullanım sağlaması için düzenli olarak bakım görmesi gerekir. Gaziantep Airfel Kombi Servisi güvenle, huzurla ve sağlıkla kombinizi kullanabilmeniz için kurulum, bakım ve onarım hizmetleriyle daima bir telefon ötenizde.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA