AEG Çamaşır Makinesi Servisleri

Gaziantep AEG ÇAmaşır Makinesi Servisleri

Gaziantep AEG Çamaşır Makinesi Servisleri

Gaziantep AEG Çamaşır Makinesi Servisleri, AEG markasına yakışan kalitede hizmet sunan firmalardır. Bu firmalar içinde en çok tercih marka olan firmamız, sizlere her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunam yolunda önemli adımlar atmaktadır. Firmamızdan AEG markasına sahip çamaşır makineleriniz başta olmak üzere tüm beyaz eşyalarınız için bakım, onarım, yedek parça, kurulum ve yer değiştirme gibi hizmetler alabilirsiniz. Firmamız hakkında detaylı bilgi verelim;

Gaziantep AEG Çamaşır Makinesi Servisleri ile yenilikçi hizmet;

Firmamız, Gaziantep AEG Çamaşır Makinesi Servisleri arasında en gözde olan firmalardan biridir. Bunun nedeni sizlere her zaman yenilikçi hizmet sunmamızdır. Firma olarak en kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile sizlerle buluşturmayı amaç edindiğimiz bu yolda, en iyi çözüm ortağınız olduk ve olmaya devam ediyoruz. Sizler için en yenilikçi hizmeti sunuyoruz. Bunu yaparken gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor, personellerimizin gerekli eğitimlerini almasını sağlayarak onları tam donanımlı hale getiriyor ve kendimizi teknoloji alanında geliştiriyoruz. Ayrıca her zaman piyasayı araştırıyor ve sizler için her zaman en iyi hizmeti sunma çabası içine giriyoruz.

Firma olarak bakım hizmetlerinizi kusursuz şekilde yerine getiriyoruz. Tüm müşterilerimizi makinelerinizin periyodik bakım zamanlarında arıyor ve hatırlatma hizmeti veriyoruz. Bu sayede sizlerin makinelerinizin bakımlarını takip etmek zorunda kalmanızı engelliyoruz. Ayrıca bakım zamanları geçmeden makinelerinize müdahale ediyor ve bu sayede arızalanmalarını önlüyoruz.

Personellerimiz bakım ve onarım sırasında sizlere makinelerinize yaptığı işlemler hakkında bilgi vermekle yükümlüdür. Bu sayede ne için para ödediğinizin bilincinde olmanız sağlanır. Makinelerinizde arızalanmış olan parçalar için kesinlikle tarafınızdan onay alınarak işlem yapılır. Ayrıç değiştirilen tüm parçaların yerine orijinalleri takılır. Çünkü yan sanayi olan yedek parçalar makinelerinize zarar verecek ve onların daha kısa zamanda arızalanmasına neden olacaktır.

Göz korkutan fiyatları yerine sizlere makul ve akılcı fiyatlarla sunmayı ilke edindik. Bu sayede makineleriniz arızalandığında çok fazla para ödeyeceğim endişesi yaşamaktan sizleri kurtarıyoruz. İndirimli fiyatlarımız ve cazip ödeme koşullarımız ile sizlere kusursuz hizmet sunuyoruz. Kapıda ödeme imkanlarımız ile isterseniz kredi kartı kullanarak isterseniz de peşin olarak ödemelerinizi yapabilmenizi sağlıyor, kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

Çamaşır makinesini doğru kullanma yolları;

Çamaşır makineleri, bayanların en büyük yardımcılarından biridir. Her ne kadar temizlik için kullanılsa da bu makineler kendini temizleyemez ve zamanla çalışmaz duruma gelir. Bu nedenle yılda bir kez bakım yaptırmanızda fayda vardır. Bakım sırasında gerekli olan tüm parçalar temizlenecek ve makinenizin arsızlanması önlenecektir.

  • Çamaşır makinenizin çamaşırlarınızı iyi yıkamasını istiyorsanız, her yıkamadan kireç önleyici kullanmalısınız. Çünkü rezistansı kireç bağlamış olan makineler çamaşırlarını temiz yıkamaz ve kısa bir süre sonra çalışamaz duruma gelir.
  • Çamaşır makinenizin alabileceği bir yük miktarı vardır. Onu ağzına kadar çamaşırla doldurmak, çamaşırlarınızın temizlenmemesine, zarar görmesine ve üzerinde deterjan artıkları kalmasına neden olur. Bu da zamanla sizi hasta edebilecek en kestirme yollardan biridir. Bu nedenle makinenizde iki parmak boşluk kalmasına özen gösterin.
  • Makineniz bazen su boşaltmama ya da çamaşırlarınızı sıkmama gibi sorunlar yaratabilir. Bunu önlemek için içine koyduğunuz çamaşırları dengeli yerleştirmeye özen gösterin. Dengesi olan çamaşırlar makinenizin sağlıklı çalışmasına engel olacaktır.
  • Çamaşır makinenizi çok az eşya ile çalıştırmayın. Az eşya ile çalışan makine dolu olduğu gücü harcar ve boş olmasından dolayı daha fazla elektrik faturası gelmesine sebep olabilir. Bu nedenle makinelerinizi en az yarısına kadar doldurduktan sonra çalıştırmaya özen gösterin.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA