Gaziantep Beko Servisi

Gaziantep Beko Servisi

Gaziantep Beko Servisi

Köklü bir geçmişe sahip olan Beko markası, ilk olarak Vehbi Koç tarafından salça ve konserve fabrikası olarak 1954 yılında kurulmuştur. Ancak çevreye uyum sağlayabilmek amacıyla farklı yapılanmalar içine girmiş ve Arçelik markasını bir dönem kullanıcılarına ulaştırmıştır. 1983 yılında ise ilk olarak Türkiye’de beyaz eşya sektörüne girmiş ve bu alanda oldukça başarılı üretimler gerçekleştirmiştir. Bu başarısının ardından ise 1990 yılında yurt dışına ihracat yapabilen bir marka haline gelmiştir. 2000 yılına girildiğinde ise Arçelik bünyesine katılmış ve bu büyük markanın çatısı altında üretim ve satışlarına devam etmiştir. Yurt dışına açılan ilk beyaz eşya markası olan Beko, 100’den fazla ülkede var olan bir markadır. Günümüze bakıldığında ise oldukça yüksek bir satış hacmine sahiptir. Aynı şekilde hem yurt içinde hem de yurt dışında Arçelik ile birlikte yaygın bir servis ağına da sahip olmuştur. Gaziantep Beko Servisi, Beko markasına yakışan kalitede teknik servis hizmeti sunabilen seçkin bir firmadır.

Beko markasına ait olan ürünler nelerdir;

Beko, şık tasarımları ve kullanım kolaylığı sunan ekonomik ürünleri ile tanınmaktadır. Buna istinaden ürün yelpazesi de oldukça geniştir. Beko makasına ait olan ürün gruplarını aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

  • Beyaz eşya kategorisinde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, kurutma makinesi, fırın, kurutmalı çamaşır makinesi, set üstü ocak, mikrodalga fırın, set üstü fırın ve aspiratör ürünleri mevcuttur.
  • Ankastre ürünlerinde şıklığı ön plana çıkaran markanın ankastre soğutucu ve ısıtıcılar, ankastre kurutmalı çamaşır makinesi, ankastre davlumbazlar, ankastre çamaşır makinesi, ankastre bulaşık makinesi, ankastre fırınlar, ankastre ocaklar, ankastre domino ocaklar, ankastre aspiratörler ve ankastre mikrodalgalar şeklinde ürünleri mevcuttur.
  • Elektronik alanda ise televizyon, bilgisayar, cep telefonu gibi üretimleri bulunmaktadır. Üretimlerinde kullandığı markalar ise Grundig, Philips ve Apple şeklindedir.
  • Isıtma ve soğutma sistemleri kategorisindeki ürünleri ise ısıtıcılar ve klimalar olarak gruplandırılabilir.
  • Küçük ev aletlerinde de üretimleri bulunan firmanın süpürge, kişisel bakım ürünleri, ütü, mutfak aletleri ve ev aleti şeklinde ürün grupları bulunmaktadır.

Gaziantep Beko Servisi ile güvenilir hizmet;

Gaziantep Beko Servisi olarak yukarıda saymış olduğumuz tüm Beko markalı ürün grupları için sizlere yetkili teknik servis hizmeti sunmaktan onu duyuyoruz. Bu hizmetlerimizi büyük bir heyecan ve keyifle gerçekleştiriyor, sizlerin güvenini kazanmak adına tüm işlemlerimizi şeffaflık ilkesi ile gerçekleştiriyoruz. Tüm personelimizin alanında uzman olmasına önem veriyor ve onların gerekli eğitim ve sertifikaları almasını sağlıyoruz. Bu sayede sizlere eksiksiz ve profesyonel hizmet sunabiliyoruz.

Firma olarak Beko markasına ait olan eski ya da yeni tüm eşyalarınız için bakım, onarım, yedek parça, kurulum, montaj, yer değiştirme ve ücretsiz keşif gibi hizmetler sunuyoruz. Sizleri bu hizmetlerimizden her zaman yararlanabilmeniz adına teknik destek ekibimizle iletişim kurmaya davet ediyoruz. Ekibimiz 7/24 yanınızda olmakta ve sizlere teknik servis alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sağlamaktadır.

Gaziantep Beko Servisi olarak Beko markasına yakışan kalitede ve profesyonellikte hizmet sunabilmek için sürekli olarak yenilene Beko teknolojisini yakından takip ediyoruz. Bu sayede her zaman yanınızda olmayı ve teknik servis ihtiyaçlarınız için kalıcı çözümler üretebilmeyi başarabiliyoruz. Sizlere sunduğumuz bütün bu hizmetlerimiz için ise uygun fiyatlar sunuyoruz ve kapıda ödeme seçenekleri ile sizlerin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz. Firmamızdan aldığınız teknik servis hizmetleri için isterseniz kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanarak kredi kartınız ile ya da nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA