Gaziantep Beko Klima Servisi

Gaziantep Beko Klima Servisi

Gaziantep Beko Klima Servisi

Klimalar ısıtma ve soğutma alanında kullanılan en büyük yardımcılardır. Kış aylarında yalnızca Akdeniz ve Ege gibi sıcak olan bölgelerde kullanılan klimalar yaz aylarında her bölgede kullanılır. Çünkü ülkemiz yaz ayarlında, her bölgesinde oldukça sıcak günler geçirir. Beko ise klima alanında lider markalardan biridir. En çok tercih edilen klima arkası olan Beko hem yurt içinde hem de yurt dışında geniş bir satış ağına sahiptir. Bu ağın bir de servis ağı olması gerekir. Gaziantep Beko Klima Servisi ise Beko markalı klimalar için en kalite hizmeti sunan firmalardan biridir. Firmamız, eski ya da yeni olan tüm Beko markalı klimalarınız için bakım, onarım, montaj, de montaj ve teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Klimaların verimli kullanılması için yapılması gerekenler;

  • Klimanızı verimli kullanabilmeniz için öncelikle kullanacağınız yeri belirlemeniz gerekir. Odanızın en iyi yerine montajı yapılmalıdır. Montajı yapılırken yüzünüze hava gelmeyecek şekilde ayarlanmalıdır. Çünkü direkt olarak yüze gelen klima havası hem yaz hem de kış aylarında hastalanmanızı sağlar.
  • Klimalar pencere önlerine ya da kapı yanlarına monte edilmemelidir. Klimaların vermiş olduğu sıcak ya da soğuk havayı pencere ya da kapılar engelleyecektir.
  • Klimaların tüm parçaları eksiksiz olarak montelenmelidir. Eksik ya da yanlış monte edilen klimalar tam performans ile çalışmaz ve çabuk bozulur. Aynı zamanda daha fazla enerji harcar ve her koşulda sizlere maliyet açısından zarar açar.
  • Klimaların yılda en az iki kez bakımlarının yapılması gerekir. Hem kış hem de yaz aylarından kullanacaksanız, bu ayların başında bakımlarını yaptırmanız gerekir. Çünkü klimaların kış ve yaz aylarında kullanacağı iç basınç oranları farklıdır ve bu basıncın mutlaka ayarlanması gerekir. Basınçları ayarlanmayan klimalar, daha fazla enerji harcar.
  • Klimanızı yalnızca yaz ayında kullanıyorsanız, yaz başlamadan önce bakım yaptırmanız gerekir. Uzun süre kullanılmayan klimaların temizlenmesi ve iç parçalarının ve basıncının kontrol edilmesi, arızalanmaması için çok önemlidir.
  • Klimaların bakımları sırasında yapılan temizlik işleri ve arızalanabilecek olan parçaların tespit edilmesi, tam performans ile çalışmasına ve daha uzun ömürlü olarak kullanılmasına yardımcı olur. Bu işlem aynı zamanda daha az enerji ile çalışmasını sağlar. Bu nedenle mutlaka bakımlarını yaptırmanız gerekir.

Gaziantep Beko Klima Servisi ile aradığınız kaliteli hizmet yanınızda;

Gaziantep Beko Klima Servisi, uzun yıllar önce kurulan ve sizlere klimalar başta olmak üzere tüm beyaz eşyalarınızda kaliteli teknik servis hizmeti sunan köklü bir firmadır. Firmamızdan haftanın yedi günü ve yirmi dört saati Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve semtleri için hizmet alabilirsiniz.

Firmamız, sizlere profesyonel teknik servis hizmeti sunmak amacıyla deneyimli ve her biri kendi alanında uzman olan personel kadrosuna sahiptir. Personelinin yeni çıkan teknolojilerle ilgili eğitim almasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede sizlere tam donanımlı olan kadrosu ile güler yüzlü ve kaliteli eğitim sunmaktadır.

Gaziantep Beko Klima Servisi, yenilikçi hizmeti ile de göz doldurmaktadır. Klimalarınızın bakımlarını zamanında yapabilmek için her müşterisine ait dosyaları bulunur. Bu dosyalarda periyodik bakım zamanlarınız yer alır ve sizlere bu zamanlar geldiğinde hatırlatma yapar. Bu sayede klimalarınızın bakım zamanlarını takip etmek zorunda kalmazsınız ve bakımlarını zamanı geçmeden yaptırabilirsiniz.

Sizler de yenilikçi, kaliteli, profesyonel ve hızlı çözümler sunan bir teknik servis hizmeti almak ve karşılığında uygun fiyatlar ödeyebilmek için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Telefon numaralarımızı hemen arayabilir, arıza kaydı açtırabilir ya da soru ve sorunlarınız için destek alabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA