Gaziantep Regal Buzdolabı Servisi

Gaziantep Regal Buzdolabı Servisi

Gaziantep Regal Buzdolabı Servisi

Regal, çok iyi olan markalara alternatif olarak çıkan ve fiyatları oldukça uygun olan bir beyaz eşya markasıdır. Piyasaya ilk çıktığı zamanlardaki iddiası, yüksek teknolojili olarak üretilmesi ancak fiyatlarının diğer markalara göre oldukça uygun olmasıdır. Bu iddiasını halen korumakta olan marka, şu anda ülkemizde en çok kullanılan markalardan biridir. Regal markasının yaygın olan satış ağına istinaden yine aynı yaygınlıkta servi ağı da bulunmaktadır. Gaziantep Regal Buzdolabı Servisi de bu servis ağlarından biridir ve sizlere Regal markalı buzdolapları başta olmak üzere tüm beyaz eşyalarınız için en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Gaziantep Regal Buzdolabı Servisi neler yapar;

  • Firmamız, Regal markalı tüm beyaz eşyalarınız için bakım, onarım, yedek parça ve kurulum hizmeti sunar. Firmamızın teknik destek ekibinden 7/24 hizmet alma imkânınız bulunmaktadır.
  • Firmamız, deneyimli ve alanında uzman olan personel ekibine sahiptir. Bu sayede sizlere en uygun çözümleri sunar ve makineleriniz için kalıcı çözümler üretir.
  • Firmamızdan 7/24 hizmet alabileceğiniz teknik destek hattımız da bulunmaktadır. Bu sayede tüm soru ve sorunlarınız için istediğiniz zaman yardım alabilir, arıza kaydı oluşturabilirsiniz.
  • Gelişen teknolojiyi her zaman yakında takip eden Gaziantep Regal Buzdolabı Servisi, kendini ve personelini bu alanda eğitmektedir. Gerekli eğitimleri alan personelimiz, sizlere en yenilikçi hizmeti sunar ve makineleriniz için doğru tespitler yapar.
  • Firmamızda kullanılan tüm ekipmanlar birinci sınıf kaliteye sahiptir ve kullanılan tüm yedek parçalar orijinaldir. Bu parçaların hepsi firmamızın garantisi altındandır. Bu sayede makinelerinizi gönül rahatlığı ile personellerimize emanet etmeniz sağlanır.
  • Kurulduğu günden bugüne kadar çok sayıda projede yer alan ve çok sayıda ev ve iş yerinde tercih edilen firmamız, sahip olduğu memnun müşteri kitlesini her geçen gün arttırmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bu gurura layık olmak amacıyla da sizlere Regal markasına yakışır şekilde uygun fiyatlar sunmaktadır. Firmamızdan piyasanın en iyi fiyat garantisini alabilir ve ödemlerinizi isterseniz kredi kartınız ile isterseniz de peşin olarak kapıda yapabilirsiniz.

Buzdolabı seçerken nelere dikkat edilmelidir;

Evleriniz ya da iş yerleriniz için doğru buzdolabını seçmeden önce bazı kuralara dikkat etmeniz gerekir. Piyasada çok sayıda marka ve modele ait olan buzdolabı bulunur ve her birinin farklı özellikleri vardır. Hangisini alacağınıza karar vermeden önce aşağıdaki tavsiyelerimize mutlaka göz atın;

  • Öncelikle buzdolabınızı alacağınız alanı belirleyin ve ölçülerini alın. Bu ölçüleri bir kenara yazın. Beğendiğiniz buzdolabının hayal kırıklığı yaratmaması için koyacağınız alana uymasına özen gösterin.
  • Buzdolabının brüt ve net olan hacimleri de satın alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alır. Buzdolabının brüt ve net hacimleri de farklı olabilir. Bu nedenle almadan önce bu ölülere çok dikkat edin ve kendi ihtiyacınıza uygun olanı belirleyin. Derin dondurucu kısmına da göz atmayı unutmayın.
  • Buzdolapları yılın her gününde çalışırlar ve enerji harcarlar. Doğal olarak hem çevreye hem de faturalarınıza etki ederler. Bu nedenle satın alamdan önce hangi enerji sınıfında olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Düşük enerji sınıfında olan buzdolapları genellikle uygun fiyatlıdır ancak ödeyeceğiniz elektrik faturası çok yüksektir. Dolayısıyla astarı yüzünden pahalıya gelebilir. Bu tür sıkıntılar yaşamamak için mutlaka enerji sınıfını kontrol etmeniz gerekir.
  • Buzdolabını satın almadan önce teknolojisini de kontrol etmelisiniz. No frost olan buzdolapları, bulanma yapmadığı için daha az enerji harcar ancak eski tip üretilen dolaplar buzlanma yapacağı için daha fazla enerji harcayabilir. Bu nedenle son teknolojili bir buzdolabı satın almanızda fayda vardır.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA