Gaziantep Miele Bulaşık Makinesi Servisleri

Gaziantep Miele Bulaşık Makinesi Servisleri

Gaziantep Miele Bulaşık Makinesi Servisleri

Gaziantep Miele Bulaşık Makinesi Servisleri olarak, sizlere uzun yıllardır hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Firma olarak en büyük hedefimiz, sizlerin memnuniyetini %100 olarak sağlamaktır. Bu nedenle kurulduğumuz ilk günden beri sizlere teknik servis alanında kusursuz ve eksiksiz hizmet sunuyoruz. Adımızı kısa zamanda duyurmuş olmanın gururunu yaşıyor ve Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerinde yanınızda olmaktan onur duyuyoruz. 7/24 yanınızda olan teknik destek ekibimiz ile bu alanda ki tüm ihtiyaçlarınızı zamanında karşılıyor ve en iyi çözüm ortağınız oluyoruz. Sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim;

Gaziantep Miele Bulaşık Makinesi Servisleri;

 • Gaziantep Miele Bulaşık Makinesi Servisleri içinde en çok tercih edilen ve ön plana çıkan firmamız, sizlere bakım, onarım, yedek parça ve kurulum gibi alanlarda teknik servis hizmeti sunmaktadır. Firmamızdan, buzdolaplarınız başta olmak üzere tüm beyaz eşyalarınız için destek alabilir, kaliteli hizmeti keyfini uygun fiyatlarla yaşayabilirsiniz. Çünkü firma olarak en büyük amacımız sizlere kaliteli hizmet verirken aynı zamanda uygun fiyatlar sunmaktadır. Bu nedenle piyasa araştırması yapıyor ve sizlere piyasanın en uygun fiyat garantisini sunuyoruz. Makinelerinizi, tıpkı bizim makinelerimizmiş gibi görüyor ve gerekli olan her işlemi büyük bir titizlikle uyguluyoruz.
 • Makineleriniz için bakım işlemlerimizi, eksiksiz olarak yerine getiriyoruz. Bakım sırasında gerekli olan tüm temizlik işlemlerini yapıyor ve sizlere tam olarak bakımı yapılmış makinenizi teslim ediyoruz.
 • Onarım sırasında sizlere arızalanmış olan parçalar hakkında detaylı bilgi veriyor ve bu parçaların değiştirilmesi için onayınızı alıyoruz. Bu sayede istediğiniz işlemi, istediğiniz fiyattan yaptırma imkanına sahip oluyorsunuz.
 • Makineleriniz için kullandığımız tüm yedek parçalar orijinal ve kalitelidir. Ayrıca hepsi firmamızın garantisi altındandır. Bu sayede gönül rahatlığı ile makinelerinizi, deneyimli olan personellerimize emanet edebilirsiniz.
 • Makinelerinizin tamirini ve diğer teknik servis işlemlerini yapan tüm personellerimiz, kendi alanlarında uzmandır ve gerekli olan tüm sertifikaları almışlardır. Ayrıca arıza ve tespiti alanında gerekli olan tüm eğitimleri de düzenli aralıklarla alırlar. Bu sayede sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz. Sizleri de bu hizmetlerimizden faydalanmak için ofislerimize bekliyoruz.

Bulaşık makinesi kullanımında pratik bilgiler nelerdir;

Bulaşık makinesi kullanırken işinizi kolaylaştıracak pek çok pratik bilgi bulunur. Bu bilgiler ile sizler de kolayca, istediğiniz şekilde makinelerinizi kullanabilirsiniz. İşte size birkaç püf noktası;

 • Bulaşık makinelerinizdeki küçük parçaların alt taraflara düşmemesi için onları bir fileye koyarak yıkayın.
 • Sünger ya da fırçalarınızı bulaşık makinesinde yıkayacaksanız, onları üst rafa koyun. Bu sayede deterjanı ve suyu daha kolay emerek, daha iyi temizlenirler.
 • Bulaşık makinesinde bulaşıklarınızı yıkadıktan sonra, onları çıkarmaya alt raflardan başlamanız gerekir. Bu sayede üst raflardaki bardaklarınızda kalan suyun alttaki kurumuş olan eşyalarınıza akmasını ve onları ıslatmasını önleyebilirsiniz.
 • Misafiriniz geliyorsa ve çok sayıda patates yıkamanız gerekiyorsa, onarı bulaşık makinenizin üst raflarına sıralı şekilde dizin ve deterjan olmadan, yalnızca durulama programında çalıştırın.
 • Çatak ve kaşıklarınızın hepsini aynı yönde dizerseniz, birbirinin arkasında kalanlar iyi temizlenmez. Bu nedenle birkaçını farklı yönde dizmeye özen gösterin.
 • Plastik olan kaplarınızı bulaşık makinesinde yıkarken sıcaklıktan etkilenmesini ve büzülmesini önlemek için onları üst rafta ve ağzı aşağı doğru gelecek şekilde yıkamaya özen gösterin.
 • Çocuklarınızın oyuncaklarını dezenfekte etmek isterseniz, onları bulaşık makinenizin sepetlerine yerleştirebilir ve güvenle yıkayabilirsiniz. Ancak lego gibi küçük parçalardan oluşan eşyaları mutlaka bir file kullanarak yerleştirmeniz gerekir.
 • Bulaşık makinenizin mutfağınızda başka bir aletle yan yana olmamasına özen gösterin. Mutfağınız küçük değilse mutlaka beyaz eşyalarınızı yan yana koymayın. Çünkü diğer makineden gelen ısı bulaşık makinenizin daha fazla çalışmasına ve daha fazla yorulmasına neden olacaktır.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA