Gaziantep Siemens Çamaşır Makinesi Servisleri

Gaziantep Siemens Çamaşır Makinesi Servisleri

Gaziantep Siemens Çamaşır Makinesi Servisleri

Çamaşır makineleri evimizdeki en iyi temizlik yapan makinelerden biridir. Her ne kadar çamaşırları temizlese de kendinin de temizliğe ihtiyacı vardır. Genelde bu makinelerin temiz olduğu düşünülür ancak çok çalıştığı için zamanla yıprana makinelerden biridir ve yılda bir kez bakım yapılması gerekir. Gaziantep Siemens Çamaşır Makinesi Servisleri, sizlere bakım alanında en iyi hizmeti sunabilen servislerdir. Firmamız ise sizlere bu servisler arasından en kaliteli hizmeti sunabilme özelliğine sahiptir. Teknik servis alanında tüm yetki belgelerine ve sertifikalar sahip olan firmamız, güvenilir hizmeti ile göz doldurmaktadır. Ayrıca almış olduğu kalite standardı belgeleri ile kaliteli hizmetini kanıtlamaktadır. Siemens markalı tüm çamaşır makineleriniz ve diğer tüm eşyalarınız için bakım başta olmak üzere onarım, kurulum, de montaj, tamir ve yer değiştirme gibi hizmetler de sunan firmamızın özelliklerinden bahsedelim;

Gaziantep Siemens Çamaşır Makinesi Servisleri içinde en güvenilir firmayı tanıyın;

Firmamız, Gaziantep Siemens Çamaşır Makinesi Servisleri içinde n çok tercih edilen firma olma özelliği taşımaktadır. Bunun nedeni her zaman yenilikçi ve güvenilir hizmet sunmasıdır. Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm bölge ve semtlerinde hizmet veren firmamız kurulduğu günden bugüne kadar müşteri memnuniyetine öne vermiştir ve tüm çalışmalarını bu amaçla gerçekleştirir. Alanında en iyi ekipler ve uzmanlar ile çalışarak sizlere her zaman kalıcı çözümler üretir. Bu sayede makinelerinizde meydana gelen arızalar için doğru ve etkili çözümler sunabilir. Firmamı, tüm personelinin yetkili ve gerekli eğitimleri almış olmasına önem verir. Bunun için gerekli olan tüm çalışmaları yapar ve gelişen teknolojiyi her zaman yakından takip eder. Bu sayede makinelerinizi firmamıza gönül rahatlığı emanet edebilirsiniz.

Firmamızdan 7/24 bakım, onarım, yedek parça, kurulum ve arıza gibi teknik servis ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Çünkü firmamıza ait olan mobil araçlar bulunur ve bunlar tam donanımlıdır. İhtiyacınız olan teknik servis hizmetini sunmak için eksiksiz olarak tasarlanmıştır. Bu araçlarımız bulunduğunuz adrese, istediğiniz zaman ulaşır ve mağdur olmanızı önler.

Bütün bu hizmetleri için de oldukça ekonomik ve uygun fiyatlar sunana firmamızın çeşitli ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. İsterseniz kapıda ödeme seçeneği ile kredi kartınız kullanarak ya da nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamız hakkında detaylı bilgi verdikten sonra sizlere çamaşır makinenizin bakımlarını nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgi verelim;

Çamaşır makinesi bakımı nasıl yapılır;

  • Çamaşır makinenizin bakımını yapabilmek iyi bir temizlikten gerekir. Makinenizin uzun ömürlü ve tam performanslı olarak çalışabilmesi için mutlaka bakım yapmanız gerekir. Bu temizlik işlemlerini aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz;
  • Çamaşır makinenizde biriken kirleri temizleyebilmek için en yüksek sıcaklıkta ve en uzun programda ayarlayarak, çamaşır deterjanı gözüne elma sirkesi koyun. Bir çay bardağı yeterli olacaktır. Bu işlemin ardından çamaşır makinenizi boş olarak çalıştırın. Elma sirkesi ve sıcak su, zor lekeleri temizlemek için en etkili yöntemdir ve makinenizi de temizleyecektir. Bu yöntemi mutlaka ayda bir kez deneyin.
  • Makinenizin dış bakım temizliğini yapmak için ılık suyun içine birkaç damla bulaşık deterjanı damlatabilir ve yumuşak bir bezle silebilirsiniz. Ardından kuru bir bezle ıslaklığını almayı unutmayın.
  • Çamaşır makinenizin deterjan gözünde de zamanla deterjan ve yumuşatıcı kalıntıları birikir ve bunlar hem kötü kokuya hem de küfe neden olur. Bunun sonucunda çamaşırlarınız iyi temizlenmez ve makinenize zarar verirsiniz. Bunu önlemek için deterjan gözünü yalnızca su ve bir bez ile temizleyin ve kuruladıktan sonra tekrar yerine takarak kullanın.
  • Çamaşır makinenizin filetlerini de mutlaka temizleyin ve bu temizlik işlemini ılık su ile yapmaya özen gösterin. Bu temizliği yılda iki kez tekrarlayın.
  • Çamaşır makinenizin içindeki lastik kısmında nem kaldığı için zamanla küflenme ve kirlenme olacaktır. Bunun önüne geçmek için her yıkamadan sonra bu lastiği kurulmaya özen gösterin ve çamaşır makinenizin kapağını çamaşır yıkandıktan sonra bir süre açık tutarak hava almasını sağlayın.

Çamaşır makinelerinizi uzman ellere emanet etmek, bakım ve onarım gibi önemli konularda uzman yardımı almak ve güvenilir hizmetin keyfini yaşayabilmek için Gaziantep Siemens Çamaşır Makinesi Servisleri içinde lider olan firmamız ile iletişime geçin.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA