Gaziantep Samsung Klima Servisi

Gaziantep Samsung Klima Servisi

Gaziantep Samsung Klima Servisi

Gaziantep Samsung Klima Servisi, uzun yıllar önce kurulmuş olan köklü ve tecrübeli bir firmadır. Bu tecrübesini, deneyimleri ile birlikte sizlere teknik servis alanında kaliteli hizmet sunarak elde etmiştir. Kurulduğu güne bugüne kadar sizlere kaliteli, güvenilir, dürüst ve ilkeli hizmet sunmayı hedefleyen firmamız, çok sayıda başarılı işe imza atarak adını kısa zamanda duyurmayı başarmıştır. Bugüne baktığımızda ise çok sayda olan müşteri portföyü ile yenilikçi hizmet sunmaya ve sizlerin tercihine layık olmaya devam etmektedir. Firmamızdan nasıl hizmetler alabileceğiniz hakkında sizlere bilgi verelim;

Gaziantep Samsung Klima Servisi hangi hizmetleri sunar;

  • Firmamız, Samsung kalitesine yakışan ve teknolojisine uygun hizmet sumaktadır.
  • Firmamızdan bakım, onarım, tamirat, yer değiştirme, kurulum ve yedek parça gibi teknik servis hizmetleri alabilirsiniz.
  • Firmamız sizler aynı zamanda ikinci el beyaz eşya satılı da yapmaktadır. Firmamızdan bakımlı ve temiz olan ikinci el eşyaları, oldukça uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet güvencesi ile satın alabilirsiniz.
  • Firmamız, Samsung klimalarınız başta olmak üzere tüm klimalar ve beyaz eşyalar için sunduğu bakım hizmetinde, bütün işlemleri eksiksiz olarak yerine getirmektedir. Deneyimli olan personel kadromuz Samsung ve diğer makaraların teknolojileri hakkında bili sahibidir ve gerekli eğitimleri almıştır. Bu sayede bakım sırasında klimalarınızın tüm parçalarını eksiksiz olarak temizler ve arılanması muhtemel olan parçaları tesit eder.
  • Klimalarınızda arızalanmış olan ya da arızalanması muhtemel olan parçaları tespit ettikten sonra sizlere bildirir be tarafınıza bildirdikten sonra gerekli değişimleri gerçekleştirir.
  • Gaziantep Samsung Klima Servisi tarafından kullanılan tüm yedek parçalar orijinaldir ve firmamızın garantisi altındandır.
  • Firmamız, yılda en az 2 kez bakım yaptırmanız gereken klimalarınızın periyodik bakım zamanları için de hatırlatma hizmeti sunar. Bakım zamanları geldiğinde kendi müşterilerine hatırlatma hizmeti verir ve bu sayede sizi, bu bakım zamanlarını takip etmen zahmetinden kurtarmış olur.
  • Firmamız, klimalarınızın yer değiştirme ve kurulumları için de yanınızda olmaktadır. Bir yerden başka bir yere taşındığınızda, klimalarınızın verimli olarak çalışabilmesi için doğru yere monte edildiğinden emin olmalısınız. Firmamızın güler yüzlü personelleri sizlere bu konuda eksiksiz hizmet sunarak klimalarınızı, istediğiniz ortamdaki en uygun yere monte ederek, tam performans ile çalışmasını sağlar.

Klimalar için orijinal yedek parçanın önemi;

Klimalar hem iç hm de dış yüzeylerden oluşan ve her bölümde ayrı ayrı kurulumları olan özel makinelerdir. Klimaların verimli çalışabilmesi için doğru şekilde tüm parçalarının monte edilmesi gerekir. Monte edilen bu parçaların bakımlarının yapılması, arızalanması ihtimalini oldukça düşürür ancak tam anlamıyla engellemez. Yanlış çalıştırılan zamanla kirlenen ya da bazı hatalardan kaynaklanan kullanımlarda klimalarınız arızalanabilir. Bu durumda klimalarınız için mutlaka orijinal olan yedek parçaların takılması gerekir. Çünkü klimaların iç parçaları birbirine bağımlı olarak çalışır ve her parçanın kendi görevi vardır. Bir parçası arızalandığında yan sanayi olanla değiştirdiğinizde, diğer parçalar onun eksik kalan performansını tamamlamak için daha fazla çalışacak ve daha kısa sürede yorulacaktır. Bu da hem elektrik faturalarınızın kabarmasına nedne olacak hem de klimalarınızın çabuk arızalanmasını sağlayacaktır.

Bütün bunların bilincinde olan Gaziantep Samsung Klima Servisi, tamir sırasında orijinal olan yedek parçalar kullanarak klimalarınızı tam performans ile ve yüksek verimle kullanmanızı sağlar. Bu sayede elektrik faturalarınızdan tasarruf ederken klimanızın ömrünü uzatabilirsiniz. Firmamız, bu hizmetini uygun fiyatlarla sunarak kesenizi de yormadan hizmet vermektedir.  Ayrıca kapıda ödeme seçenekleri de sunarak memnuniyetinizi tam olarak sağlamaktadır. Ödemelerinizi kredi kartı ile nakit olarak yapabilir, firmamızdan uygun fiyatlı olarak aldığınız kaliteli hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA