Gaziantep Regal Klima Servisi

Gaziantep Regal Klima Servisi

Gaziantep Regal Klima Servisi

Gaziantep Regal Klima Servisi, sizlere teknik servis alanında en kaliteli hizmeti sunan firmalardan biridir. Firmamız, Gaziantep merkezde kurulmuştur ve tüm ilçe ve semtlerinde hizmet sunmaktadır. Firma olarak en büyük hedefimiz sizlerin memnuniyetini tam olarak sağlamaktır. Bu nedenle kurulduğunuz ilk günden beri kaliteli hizmetimiz ile ön plana çıkıyoruz ve kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve personellerimizin bu alanda gerekli eğitimleri almalarını sağlıyoruz. Sizler için en yenilikçi hizmet sunmak amacıyla sürekli olarak yeni hizmetler sunuyoruz. Makinelerinizin arızalarında ise tam donanımlı olan personellerimiz ile birlikte doğru tespitler yapıyor ve sizlerin bu arızalardan dolayı mağduriyet yaşamasına engel oluyoruz.

Gaziantep Regal Klima Servisi olarak ne gibi hizmetler sunuyoruz;

Firma olarak sizlere klimanızın bakımları, onarımları, yedek parça ihtiyacı ve kurulum gibi hizmetler sunuyoruz. Klima bakımları, oldukça zordur ve büyük bir titizlik gerektirir. Bakım sırasında tüm parçaların temizliğine dikkat edilmelidir. Ayrıca her parçaya ayrı ayrı önem verilmesi ve hangi parçanın nerede olduğu çok iyi bilinmelidir. Bizler firma olarak tüm personelimizin Regal ve diğer markaların klima teknolojileri hakkında bilgi sahibi olmasını ve eğitilmesini sağlıyoruz. Bu sayede sizlere profesyonel ve eksiksiz hizmet sunabiliyoruz.

Klimaların onarımları sırasında birini sınıf kaliteye sahip ekipmanlar kullanıyoruz. Ayrıca yedek parça değişimleri için sizlerin onayını alıyoruz ve tam olarak orijinal olan parçalar kullanıyoruz. Çünkü yan sanayi olan ucuz parçaların klimalarınıza normalden daha fazla zarar verebileceğinin bilincindeyiz ve sizlere daha ucuz hizmet sunmak için klimalarınızın daha fazla arızalanmasına neden olmuyoruz.

Klimalarınız için teknik servis hizmeti sunarken, yaptığımız her işlem hakkında bilgilenmenizi salıyoruz. Bu sayede ne için para verdiğiniz bilincinde olursunuz. Ayrıca Gaziantep Regal Klima Servisi olarak piyasanın en uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

Firma olarak en büyük özelliğmiz sizlerin memnuniyetini ön planda tutmaktır. Bu nednele tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyuoruz. Sizlere özel olarak periyodik bakım zamanlarınızda hatırlarma hizmrti veriyoru ve klimalarınızı  bakımlarının gecikmesini engelliyoruz. Çünkü bakımların zamnaında yapılmasının klimalarınıızn ömürün uzatacağının ve onların daha az enerji harcamasını sağlayacağının bilincindeyiz.

Klima alırken nelere dikkat edilmelidir;

Klimanızı satın almadan önce bazı kurallara dikkat etmeniz gerekir. Bu kurallar sayesinde yüzlerce model arasından tercihinizi yapabilir ve sizin için en uygun modeli seçebilirsiniz.

  • İlk dikkat edeceğiniz adım klimayı satın almadan önce satış öncesinde ve sonrasında hizmet alabileceğiniz bir marka seçmenizdir. Bu nedenle alacağınız klimanın yaygın servis ağının olmasına ve güvenilir bir marka olmasına önem verin.
  • İdeal ortama ulaşabilmek için odanızın koşullarına uygun büyüklükte bir klima modeli seçmeniz gerekir. Bu modeli belirlerken uzman teknisyenlerden destek alabilirsiniz. Gaziantep Regal Klima Servisi olarak sizlere ücretsiz keşif hizmeti de sağlıyoruz ve sizleri en uygun klima boyutları ve modelleri hakkında bilgilendiriyoruz.
  • Klimanızın boyutları mekânın boyutlarından büyükse daha fazla çalışacak ve gereksiz olarak enerji harcayacaktır. Ayrıca gürültülü çalışması nedeniyle ortamınızı rahatsız edecektir. Bu nedenle büyük ortamlar için salon tipi klima ya da split klima modellerinden birini tercih etmeniz gerekir.
  • Klimayı hem ısıtma hem de soğutma için kullanacaksanız inverter teknolojisi ile üretilen klimaları tercih etmeniz gerekir. Bu teknolojiye sahip olan klimalar ortamı -15 dereceye kadar ısıtabilir ve diğer modellere göre çok daha fazla enerji tasarrufu sağlar.
  • Bulunduğunuz ortamı sağlıklı olabilmesi için nem seviyesi dengeli olan ve ortamı nemlendirebilen bir klima tercih edin.
  • Klimanızın filtrelerinin iyi olması çok önemlidir. Bu nedenle beğendiğiniz modellerin filtre donanımlarını çok iyi araştırarak karar vermeniz gerekir.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA